O nás...

Náš obchůdek se zaměřuje především na klasické řezané květiny, a prodej a výrobu dekorací z kvalitních a luxusních umělých květin a materiálů. Náš sortiment také zahrnuje keramické obaly, skleněné vázy a číše, kvalitní čaje a kávy, přívlastková vína, svíčky a bonboniéry. Nabídneme Vám také hrnkové i sezónní rostliny, interiérové rostliny. Na Vaše přání Vám můžeme v sesadit balkónové rostliny nebo přesadit Vaše stávající. Nic není nemožné!!!

WhatsApp Image 2021-09-17 at 20.08.40

Široký sortiment

Můžete si objednat svatební kytice – kytice pro nevěstu, pro maminky a družičky, svědky, korsáže pro ženicha. Uvážeme kytici na auto a ostatní vozy. Zajistíme květinou výzdobu obřadní síně, kostela i restaurace. Tak budete mít zajištěno, že vše bude patřičně sladěno v harmonický celek.

A samozřejmě uzeninové…nabízíme velké množství speciálních úprav kytic – bonbónové, lízátkové, zeleninové.

Provádíme smuteční vazby a dekorace, které podtrhnou důstojnost smutečního obřadu.

Dále vytváříme dušičkové vazby, adventní věnce, vánoční i velikonoční výzdobu, valentýnské kytice. Můžete si u nás objednat výzdobu Vašeho interiéru k jakékoliv příležitosti. A budete-li si přát, provedeme i vazby atypických kytic.

Objednané zboží si můžete osobně převzít, po vzájemné domluvě je možný i dovoz na určené místo. Možnost parkování u prodejny (krátkodobé) nebo v blízkosti prodejny.

Nákupní košík